ART / Lithographs / Litograph in colors 13152110
nr 1315 2110
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Sweden. Signed, numbered 210/360, flicka med fåglar. Subject: 60x43cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 210/360, flicka med fåglar. Motivet: 60x43cm
Olle Olsson Hagalund, born 1904, dead 1972, Swedish painter.
1000
SEK 1700
Monday Mars 23 2020
at 18:55:22
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Olle Olsson Hagalund
Read more about Olle Olsson Hagalund